אודות

הטכנולוגיה נכנסה לכל תחום בחיינו, אך ככל שאנו הופכים יותר טכנולוגים, הסוגיה של התנהגות משתמשים הופכת להיות יותר קריטית להצלחת המוצר. אני אשמח לעבוד אתכם ולשתף את מתודולוגיית העבודה שפתחתי המבוססת על הניסיון שלי בהתנהגות משתמשים בעולם הדיגיטלי.

בעשר השנים האחרונות עבדתי עם ברנדים בעלי שם עולמי בארץ ובחו״ל כמו Walmart, Nike, Vans, P&GIBM וכן יצא לי ללוות סטרטאפים משלבי המוצר הראשונים. תתפלאו כמה הנושא של התנהגות משתמשים והקניית הרגלים חשובה גם בחברות סייבר, ביו-רפואה ותוכנה.

הידע הרבה שצברתי בשילוב בין האקדמיה והתעשייה הוא הכרחי לכל חברת טכנולוגיה ששואפת להיות בטופ. למדתי שההצלחה של טכנולוגיה אינה תלויה באיכות המוצר אלא ביכולתה לייצר הרגלים. אני אעזור לכם למצוא את הטריגרים הפסיכולוגים שיניעו משתמשים לפעולה.

בואו ללמוד ממני כיצד ניתן לעצב את התנהגות המשתמשים שלכם על בסיס עקרונות הכלכלה ההתנהגותית, מהם הטריגרים הפסיכולוגיים המניעים לפעולה ומהם התהליכים המודעים והלא מודעים המניעים את ההתנהגות.

והנה כמה פרטים משעממים שחשוב שתדעו עליי (רק כדי להסביר לבוס למה החלטתם לקחת דווקא אותי 🙂 ):

את מחקר הדוקטורט שלי עשיתי בפסיכולוגיה, אני מתמחה בקבלת החלטות, שינוי התנהגות, ועיצוב הרגלים ומרצה בכנסים בארץ ובעולם. אנשים אוהבים לקרוא לי  “הפסיכולוגית של האינטרנט. יש לי טור קבוע במגזין הבינלאומי Psychology Today ובמגזין העסקי Entrepreneur  וכמובן בדה מרקר. מחקריי זכו לפרס המחקר הטוב ביותר בנוירומרקטינג והמחקר הטוב ביותר בתחום התנהגות צרכנים. בנוסף, זכתי בתואר  כותבת השנה” 2017 (contributor of the year) על ידי המגזין הבינלאומי CMSWire

רוצים לדעת עליי עוד? הצטרפו לעמוד העסקי שלי בפייסבוק (לחצו כאן למעבר לעמוד) והשאירו כתובת עבור רשימת התפוצה מטה.

רוצים להיצטרף לרשמית התפוצה שלנו?


דברו איתנו
close slider
אז במה אנחנו יכולים לעזור לכם?