ההבדל בין אינטראקציה בינאישית לאינטראקציה דיגיטלית

ההבדל בין אינטראקציה בינאישית לאינטראקציה דיגיטלית

פרטים נוספים

ההבדל בין אינטראקציה בינאישית לאינטראקציה דיגיטלית

שם המשחק ברשת הוא שמי שיותר פרובוקטיבי מקבל יותר תגובות, בטבע החזק שורד – ובטבע של הרשתות החברתיות הפרובוקציות הן סימן לכוח. בדרך-כלל כשאנחנו מקבלים החלטות הנוגעות לאנשים אחרים ועשויות לפגוע בהן, ההחלטות יושפעו מהאינטראקציה הבינאישית, אבל כאשר אנו יושבים מאחורי מסך המחשב, המוח שלנו, שלא התפתח באותה מידה שבה הטכנולוגיה התפתחה – לא מתוכנת לקבל החלטות רציונליות.

בגלל שאתה לא מסתכל על האדם שנגדו אתה כותב, אתה מקבל החלטה ולא יכול לאמוד את ההשלכה שלה. לכן, ההחלטות הן פחות כבדות-משקל, אני עומד לבד בבית ואני לא יכול לדמיין מבחינת סכמה מה יקרה.

אלה החלטות אימפולסיביות ורגשיות משום ששיקולי הנגד פחות נגישים ונראים.
אינטראקציה מול מחשב אינה מצריכה מעורבות רגשית והיא נעדרת תקשורת בלתיי מילולית. בהשוואה, אינטראקציה יומיומית מבוססת כמעט ברובה על תקשורת בלתי מילולית ועל פרשנות של אותות אלו. כאשר אנו באים באינטראקציה עם אחרים אנו מעבדים סיגנלים בלתי מילוליים כמו הבעות פנים, טון, מחוות גופניות, שפת גוף, קשר עין ואפילו מרחק פיזי מהאחר.

אותות בלתי מילוליים אלו הינם לב ליבה של האינטראקציה הבינאישית. ללא יכולת לפרש אותות בלתי מילוליים אלו, לא נוכל להבין לעומק את כוונות האחר ונוכל בקלות להשטיח את רגשותיו.


שירות תמונות

רוצים גם? זה פשוט.

כוחות העל שתקבלו מאיתנו.

רגש

מה מניע את הצרכן שלנו? מהם התשוקות שלו, המאווים והרצונות שלו?

חשיבה

מהם תהליכי החשיבה, עיבוד המידע וקבלת ההחלטות של הצרכן שלנו?

הבנה

כיצד לזקק את המסקנות והתובנות מתוך ההתנהגות של המשתמש שלכם?

יישום

איך לוקחים מידע תיאורטי, והופכים אותו לכלים יישומיים בעידן הדיגיטלי?


דברו איתנו
close slider
אז במה אנחנו יכולים לעזור לכם?