יעוץ

הטכנולוגיה נכנסה לכל תחום בחיינו, אך ככל שאנו הופכים יותר טכנולוגים, הסוגיה של התנהגות משתמשים הופכת להיות יותר קריטית להצלחת המוצר. ד״ר מרגלית מומחית בהתנהגות משתמשים בעולם הדיגיטלי בעלת ידע ייחודי בדרכים בהם ניתן להניע משתמשים לפעולה באמצעות עקרונות מתחום הכלכלה ההתנהגותית ולהפוך את השימוש במוצר או באפליקציה להרגל.

פרקטיקות אלו שייכות לתחום הידע המתפתח הנקרא ״עיצוב התנהגות״ Design Behavioral).

היא גישה פרקטית המשלבת מודל של Thinking Design עם תיאוריות מדעיות על מנת להניע שינוי התנהגותי. הפילוסופיה העומדת מאחורי עיצוב התנהגות היא שמדע ופתרון בעיות יצירתי הולכים יד ביד. באמצעות פישוט של מודלים התנהגותיים לתובנות קלות ליישום, אתם יכולים כבר היום לקבל את הכלים הנחוצים ולהניע משתמשים לפעולה באופן מיידי.

הגישה הפרקטית שפיתחה ד״ר לירז מרגלית, מומחית לעיצוב התנהגות ופסיכולוגיה של הדיגיטל, מבוססת על תיאוריות עדכניות בפסיכולוגיה, כלכלה התנהגותית ומדעי המוח ונועדה לסייע למנהלי מוצר ללמוד כיצד ניתן לעשות שימוש בטכניקות של עיצוב התנהגות באופן שימקסם את החוויה והשימוש במוצר ויפיק תועלת עסקית לארגון. ד״ר לירז מרגלית היא פסיכולוגית שעבדה עם המותגים המובילים בעולם כמו נייקי, מיקרוסופט העולמית, וואלמארט, vans ועוד. ועזרה להם לעצב את התנהגות וקבלת ההחלטות של המשתמשים שלהם.


יעוץ וליווי מותאמים אישית לחברות וארגונים

יעוץ "Tailor Made" עם ניסיון רב של שנים בעבודה עם מותגי על בתעשיה בתחומי פסיכולוגיית צרכנים ומחקרי משתמשים, לירז מציעה לחברות וארגונים מגוון מסלולי יעוץ וליווי. מסלולים אלו הינם מסלולי Tailor Made והם נתפרים במיוחד לצרכיו משל הלקוח לאחר הבנת צרכים מעמיקה והגדרת המטרות יחד איתו. מה ניתן לכלול בשירותי היעוץ והליווי של לירז? בהתאם לצורך הארגון והמטרות שיוגדרו, ההיקפים השונים של תהליכי היעוץ עם לירז, יוכלו לכלול בין השאר: סיוע באיפיון פרסונות...


דברו איתנו
close slider
אז במה אנחנו יכולים לעזור לכם?