ייעוץ לחברות ומנהלים

אם בעבר הכישורים המשמעותיים להצלחה היו ניסיון, יכולות אנאליטיות, ראייה מערכתית או ירידה לפרטים, מה שמכונה יכולות הצד השמאלי של מוחנו, אז למרות שהיכולות הללו עדיין רלוונטיות, נמצא שהיכולות שיובילו אתכם להצלחה, קשורות דווקא לצד הימני של מוחנו, אינטליגנציה רגשית, אמפתיה, יצירתיות, אינטואיציה (כן כן, אינטואיציה.. תתפלאו אבל זו יכולת שניתן לפתח ולהרחיב). 

בנוף העסקי המהיר והמתפתח של היום, מנהיגות יעילה פירושה גמישות מחשבתית ויכולת הסתגלות מהירה לשינויים. ד"ר מרגלית מזקקת תובנות מפסיכולוגיה קוגניטיבית, כלכלה התנהגותית ומדעי המוח לכדי מודלים פרקטיים שיציידו אתכם באסטרטגיות קבלת החלטות מדויקת, טיפוח יחשיבה יצירתית, יכולת השפעה עצמית ועל אחרים ובניית חוסן פסיכולוגי והובלה בתקופות של שינוי.

למי מיועד הליווי?

הליווי מיועדת לאנשים בדרך לפסגה שחושבים בגדול ורוצים לקבל כלים שיאפשרו להם לנוע קדימה ולהיות צעד אחד לפני כולם. בין אם אתה מוביל צוותים, מנהל מחלקה או מעצב אסטרטגיה ארגונית, הליווי זו תספק לך כלים להצלחה בעולם החדש.

למה לצפות?

מפגשי הליווי מתעמקים במערך מיומנויות ספציפי החיוני לניווט באתגרים של המציאות החדשה. מטיפוח גמישות מחשבתית ואימוץ יצירתיות ועד ליציאה אל מחוץ לאזור הנוחות שלך וטיפוח תרבות של חדשנות, ד"ר מרגלית תספק תובנות מעשיות ותרגילים מעשיים שיעזרו לך לשגשג בסביבה המורכבת של היום.

הליווי עוסק בתחומים הבאים

קבלת החלטות, תפקיד האינטואיציה בהחלטות – כיצד לחזק אינטואיציה ומתי לא לסמוך עליה?

כיצד לאמץ חשיבה יצירתית, יציאה מאזור הנוחות ואיך להיכשל נכון

השפעה, עיצוב התנהגות והנדסה תודעה

הנעה לפעולה ללא תגמולים, מנהיגות והובלה

הפסיכולוגיה של מו״מ

ד״ר לירז מרגלית היא בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, עם התמחות בתורת המשחקים וכלכלה התנהגותית. בשנים האחרונות היא מייעצת לגופים גדולים בארץ ובעולם ביניהם נייקי, נסטלה, בנק הפועלים, פלייטיקה, Dan & Bradstreet, JP Morgan ועוד. היא עובדת עם ארגונים בארץ ובעולם, מייעצת למנכ״לים וחברות בתחומי עיצוב התנהגות, השפעה, הנעה לפעולה והנדסת תודעה. לירז היא מרצה מבוקשת בכנסים בארץ ובעולם ומעל עשור מרצה באוניברסיטת רייכמן ומשמשת המנהלת האקדמית של קורס חווית לקוח במרכז להכשרת מנהלים. ספרה "הנדסת התודעה" שיצא בהוצאת פרדס זכה לביקורות ושבחים רבים והפך לרב מכר. מתודולוגיית העבודה של לירז מתבססת על מחקרים המשלבים את חקר המוח, תהליכים קוגניטיביים וכלכלה התנהגותית. כך היא מצליחה לספק תובנות פרקטיות שניתן ליישם בקלות ולהתחיל לחולל שינוי באופן מיידי.

צרו קשר