פרזנטורית מטעם החברה

לירז משמשת פרזנטורית מטעם חברות בתחומי מומחיותה. חברות וארגונים מבינים היום שלא מספיק להביא משפיען או דוגמן, אנשים מחפשים תוכן שיש בו ערך. לירז כותבת את כל התכנים בעצמה ויודעת לשלב ידע מקצועי עם הערך הייחודי של הארגון.

צפו בסרטונים לדוגמא

מפעל הפיס

מפעל הפיס שם לו למטרה לדאוג שאנשים ישחקו באחריות, יקנו באחריות ויפתחו יותר מודעות. לירז בשיתוף מפעל הפיס מביאה פה את הסכנות שעשויות להיות כאשר שופינג הופך להתמכרות. בסרטו שני – לירז מספרת על עבודתה כפסיכולוגית דיגיטלית ועונה על שאלות מהקהל.

פרטנר

בסדרת סרטונים שצילמה לירז עם סטטיק (לירז רוסו) – הם מראים כיצד ניתן לחיות טוב יותר, לעבוד בצורה יעילה יותר, לקבל החלטות נכונות יותר ולהיות יותר יצירתיים.

האגודה למלחמה בסרטן

 לירז נתרמה כדי לסייע להעביר מסר שמראה כיצד חברות ה״וייפ״ מייצרות אצל צעירים ובני נוער תחושה שעישון אינו מזיק, ובאילו טריקים פסיכולוגים הם עושים שימוש כדי למכור יותר.

דה מרקר

לירז יצרה עם עיתון דה מרקר סדרות של סרטונים בנושאים שונים ופשוטים להבנה ביניהם תורת המשחקים, כלכלה התנהגותית, הפסיכולוגיה של השיווק ועוד.

אופטיקה שמיר

בפרויקט זה שעליו עבדנו במשך כמה חודשים עם המומחים של שמיר, בנינו מודל מבוסס פסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית שנועד להבין ולתת מענה לילדים עם מיופיה.

קניוני עזריאלי

בעקבות מחקר מוטיבציות שנערך עבור קניוני עזריאלי, לירז התראיינה לסדרת כתבתו בנושא צרכנות ושיווק.

צרו קשר