אודות

לירז היא בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, עם התמחות בתורת המשחקים וכלכלה התנהגותית. היא מרצה מבוקשת בכנסים בארץ ובעולם ומעל עשור מרצה באוניברסיטת רייכמן ומשמשת המנהלת האקדמית של קורס חווית לקוח במרכז להכשרת מנהלים. 

לירז כותבת במעריב ובדה מרקר ובעלת טור במגזין Psychology Today ובמגזין העסקי CMS Wire. מחקריה על התנהגות משתמשים זכו לפרס המחקר הטוב ביותר בנוירומרקטינג ובנוסף זכתה שלוש פעמים בתואר "כותבת השנה״ (contributor of the year) של המגזין CMS Wire.

ללירז ניסיון מחקרי ויישומי עשיר בניתוח התנהגות צרכנים, פסיכולוגיה של משתמשים בדיגיטל וחווית עובד. לירז שמשה כשש שנים כראש תחום התנהגות בחברת קליקטייל המנתחת התנהגויות משתמשים ברשת, שם היא פיתחה מודל לניבוי כוונות משתמשים מתוך האינטראקציות הדיגיטליות של משתמשים. המודלים עליהם היא מתבססת משלבים את חקר המוח, תהליכים קוגניטיביים וכלכלה התנהגותית. בשנים האחרונות היא מייעצת לגופים גדולים בארץ ובעולם ביניהם נייקי, נסטלה, בנק הפועלים, פלייטיקה, Dan & Bradstreet, JP Morgan ועוד.

לירז שותפה בטופיקס, סטארטאפ שפיתח טכנולוגיה המאפשרת ראיונות עומק לצורך ביצוע מחקרים באמצעות מראיין וירטואלי בעל אינטליגנציה רגשית. ספרה "הנדסת התודעה" שיצא בהוצאת פרדס זכה לביקורות ושבחים רבים והפך לרב מכר.

ראיון אישי ואינטימי עם מיכל דליות

כל מה שלא ידעתם עליי, ראיון חשוף, אינטימי עם האחת והיחידה – מיכל דליות

איך כוס קפה משפיעה על ההחלטות שלנו?

הסודות מאחורי הנדסת התודעה

אז אתם כבר יודעים עליי שאני עוסקת בהנדסת תודעה אבל אם מעניין אתכם לדעת יותר, לשמוע איך הכל התחיל, להבין איך מהנדסים תודעה באונליין, באופליין וגם ברמה הלאומית, כנסו להקשיב לראיון הזה שערכתי עם מורן קורס ב׳הידברות׳.

צרו קשר