מחקרי צרכנים

לירז, מייסדת בחברת טופיקס, פיתחה מראיינת וירטואלית בעלת אינטליגנציה רגשית שמשוחחת עם הלקוחות שלכם. הטכנולוגיה של טופיקס מבוססת על מודלים שפתחה לירז שמטרתם לחשוף את המניעים והמוטיבציות המודעות והלא מודעות של המועמדים. תשכחו את כל מה שידעתם על מחקר שוק מסורתי באמצעות פסיכולוגיה ובינה מלאכותית ניתן להגיע לתובנות עומק משמעותית שמאפשרות צמיחה עסקית. 

אנו עובדים עם החברות הגדולות בארץ ובעולם כמו קימברלי קלארק, סמסונג, סימנס, קניוני עזריאלי ועוד. את מחקרי הצרכנים ניתן לקבל כשירות וליווי או שניתן לקבל מנוי לפלטפורמה שלנו ולעשות את המחקרים בעצמכם.
בימים אלו אנו נמצאים בסבב גיוס אז אם אתם משקיעי early stage ניתן ליצור קשר.

על מתודולוגיית הריאיון הקוגניטיבי

לאחר שנים של ניסיון בראיונות עומק וחשיפת צרכים חבויים של אנשים, לירז פתחה מתודולוגית ראיון שמאפשרת לנתח את מה שהלקוח לא תמיד יודע על עצמו. מתודולוגיה זו מוטמעת בטכנולוגיה שלנו שמייצרת דיאלוגים דינאמיים על הלקוחות.

אודות טופיקס

חברת טופיקס פתחה טכנולוגייה מבוססת בינה מלאכותית לראיונות עם לקוחות שנועדה לחולל מהפכה באופן שבו עסקים מבינים את הלקוחות שלהם. המראיינת הוירטואלית היא לא רק בוט. היא אשת שיחה מתוחכמת שיודעת כיצד להוציא מהלקוחות את המידע הרלוונטי לעסק שלך 

יתרונות

שיחה טבעית

המראיינת הוירטואלית מקיימת אינטראקציה עם משתמשים באופן המחקה שיחה אנושית, וכך מייצרת סביבה בטוחה שבו הנבדקים מרגישים בנוח להיחשף. המראיינת הוירטואלית מאומנת ליצור קרבה ולעודד פתיחות בקרב הנשאלים וכך ניתן לייצר סט עשיר של נתונים. אבל אנחנו לא עוצרים שם – מודל הניתוח שפתחה לירז מאפשר להפוך את הנתונים האלה לתובנות ניתנות לפעולה.

ראיונות עומק

המראיינת לא מסתפקת בשאלות סגורות שטחיות ומנסה להבין 'למה' ו'איך' כדי להבין לעומק תהליכי קבלת החלטות, תפיסות ורגשות.

נתונים ממקורות שונים

אנה לא רק אוספת נתונים, היא יודעת לנתח את הטקסט ואת ה׳סאבטקסט׳ של התשובות וכך לתת משקל לסנטימנט, סוג המילים בהן נעשה שימוש, עוצמת הרגש המובעת ועוד.

צרו קשר